DLACZEGO WARTO OBDARZYĆ ZAUFANIEM biuro podróży Przygoda Travel?

Przygodę z turystyką rozpoczęliśmy 9 lat temu i do 2011 roku pośredniczyliśmy w sprzedaży ofert turystycznych tylko jako stacjonarne biuro podróży. W tym czasie zaufało namDlaczego warto nam zaufać duże grono klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2012 roku uruchomiliśmy portal turystyczny, gdzie potencjalni klienci nie wychodząc z domu mogą sami zakupić interesującą ich ofertę, a z uwagi na kilkuletnie doświadczenie i przeszkolony personel z wielką przyjemnością będziemy służyć Wam pomocą w zakresie doradztwa i dopasowania ofert do Waszych oczekiwań bez względu na miejsce wypoczynku (czy to morze czy to góry ?).

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi touroperatorami liczącymi się w branży turystycznej, którzy są rzetelni i posiadają wszystkie wymagane koncesje, a ich wachlarz ofert jest bogaty przez co każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Prezentowane na naszym portalu oferty turystyczne aktualizowane są na bieżąco, więc przy dokonywaniu rezerwacji Klient ma pewność, że na obecną chwilę dana oferta jest dostępna.